₺28,00 KDV Dahil
₺66,00 KDV Dahil
₺190,00 KDV Dahil
₺330,00 KDV Dahil
₺214,15 KDV Dahil
₺400,91 KDV Dahil
₺1.021,01 KDV Dahil
₺1.911,45 KDV Dahil
₺282,16 KDV Dahil
₺528,24 KDV Dahil
₺317,03 KDV Dahil
₺593,51 KDV Dahil
₺841,44 KDV Dahil
₺1.575,27 KDV Dahil
₺479,90 KDV Dahil
₺898,43 KDV Dahil
₺1.065,39 KDV Dahil
₺1.994,54 KDV Dahil
₺1.025,69 KDV Dahil
₺1.920,21 KDV Dahil
₺972,67 KDV Dahil
₺1.820,96 KDV Dahil
₺1.360,91 KDV Dahil
₺2.547,78 KDV Dahil
₺1.419,85 KDV Dahil
₺2.658,14 KDV Dahil
₺1.482,91 KDV Dahil
₺2.776,18 KDV Dahil
₺287,42 KDV Dahil
₺538,09 KDV Dahil
₺407,09 KDV Dahil
₺762,13 KDV Dahil
₺924,35 KDV Dahil
₺1.730,48 KDV Dahil
₺975,01 KDV Dahil
₺1.825,35 KDV Dahil
₺1.021,01 KDV Dahil
₺1.911,45 KDV Dahil
₺1.228,70 KDV Dahil
₺2.300,26 KDV Dahil
₺503,30 KDV Dahil
₺942,24 KDV Dahil
₺668,48 KDV Dahil
₺1.251,49 KDV Dahil
₺697,51 KDV Dahil
₺1.305,84 KDV Dahil
1 2 >

Hırdavat Aksesuarları

Yapı ve inşaat sektöründe sık sık ihtiyaç duyulan hırdavat aksesuarları sayesinde modern dekorasyon fikirlerini hayata geçirebilirsiniz. Hırdavat ekipmanlarının kullanımı dekoratif ürünlerde farklılık gösterebilir. Genellikle dekorasyon yaparken parçaları birleştirmek ve sağlam bir şekilde monte etmek için kullanılan bu ekipmanlar, son derece kullanışlıdır. Özellikle evinizde veya iş yerinizde yeni bir dekoratif görünüm elde etmek istediğinizde mobilyaları değiştirirken hırdavat aksesuarlarından yararlanabilirsiniz. Hırdavat aksesuarlarının kullanımında parçaların boyutları ve özellikleri önemlidir. Bu yüzden ihtiyaç duyduğunuz ebattaki hırdavat ürünleri seçerek parçaların daha sağlam ve kullanışlı olmasını sağlayabilirsiniz.

Dayanıklı Metal Kesici Modelleri

Hırdavat aksesuarları içinde dekorasyon yaparken en çok ihtiyaç duyulan malzemelerden biri de metal kesicilerdir. Metal kesiciler adından da anlaşıldığı üzere tadilat sürecindeki metal parçaların kesilmesini kolaylaştırır. Demir testeresi gibi ekipmanlarla kullanılabilen metal kesici modelleri arasında kendi ihtiyaçlarınıza en uygun olanı gönül rahatlığıyla satın alabilmek için doğru yerdesiniz. Türkiye’nin dört bir yanında uygun fiyat seçenekleri ile hizmet sunan Baktın Aldın firmamızda kaliteli ve dayanıklı metal kesiciler satışa sunulmaktadır. Ev içinde mutfak ya da salon dekorasyonu yaparken metal parçaların kesilmesinde kesici ekipmanlar kullanılmalıdır. Bu kesici araçların kullanımında işleme en uygun ebattaki makineyi seçmeniz gerekebilir. Tadilat ve dekorasyon konusunda deneyimli olan kişiler dayanıklı malzemeden üretilen metal kesici satın almak istediğinde firmamızdan profesyonel destek alabilir.

Pratik Kullanılan Şerit Metre Modelleri

Hırdavat ekipmanları arasında dekorasyon yaparken ölçü alabilmek için şerit metreye de yer vardır. Şerit metre kullanışlı yapısı sayesinde pratik biçimde her ortamda ölçüm yapabilmenizi sağlar. Duvara monte etmek istediğiniz mobilyaları ortalamak ve hizalamak için şerit metre kullanabilirsiniz. Hızlı biçimde açılıp kapanabilen şerit metreler 2-3 metreye kadar ölçüm yapabilmenizi sağlar. Pratik kullanım özelliklerine sahip şerit metre modelleri satın almak için doğru adrestesiniz. Baktın Aldın şirketimiz yapı ve hırdavat aksesuarlarında yılın sadece belirli dönemlerinde değil 365 gün boyunca uygun seçenekler sunmaktadır. Güvenilir hizmet veren firmamız sayesinde aradığınız tüm şerit metre ve hırdavat aksesuarlarına tek tıkla sahip olabilirsiniz.

Kullanışlı Düz Pul Çeşitleri

Eşyaları sabitlemek veya montajını yapmak için vidalarla birlikte kullanılan düz pul son derece önemli bir ekipmandır. Her ne kadar küçük boyutlu olsa da düz pul sayesinde vidalar daha orantılı biçimde sıkılabilir ve vida boşluğu oluşmasına imkan vermez. Eşya sabitlemede ve yenilikçi dekorasyon fikirlerini ortaya çıkarmada düz pul çeşitleri arasından kullanışlı modellerin seçilmesi gerekebilir. İşte bu tür ihtiyaçlarınızda bütçenizi yormadan pratik kullanıma sahip düz pul çeşitlerine ulaşmak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan şirketimizde güven odaklı hizmetler öne çıkmaktadır. Başka bir yerde kolay kolay bulamayacağınız fiyatlarla düz pul çeşitlerine sahip olmak istediğinizde firmamızdan sipariş verebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Altı Köşe Çelik Somun Modelleri

Piyasada yüksek fiyatlara sahip altı köşe çelik somun satın almak için bütçe dostu fiyat seçenekleri sunan firmamızı seçmeniz yeterlidir. Altı köşe çelik somun, genellikle eşyaların montajında ve sabitlenmesinde kullanılır. Ev içinde en çok ihtiyaç duyduğunuz mobilyaları duvara veya tavana sabitlemek istediğinizde somun kullanımı gerekir. Somun ile sağlamlaştırılan vidalar, eşyaların kusursuz biçimde sabitlenmesini sağlar. Altı köşe çelik somun fiyatları son dönemde hızla artsa da bütçenize en uygun çözümleri firmamızda bulabilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanına hızlı teslimat garantisi ile hizmet veren firmamızda 7/24 alışveriş yapmak mümkündür.

Matkap Uçlu Alçıpan Vida Nerelerde Kullanılır?

Ev ve ofis dekorasyonunda ihtiyaç duyduğunuz tüm hırdavat aksesuarları firmamızda uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Kullanışlı hırdavat ürünleri arasında alçıpan vida çeşitleri de yer alır. Alçıpan vidalar, adından da anlaşılacağı üzere duvara monte edilmesi gereken mobilyaları kusursuz biçimde sabitlemeye yarar. Alçıpan vidalar sıvaları dökmeden ince işçilikle duvara sabitlenebilir. Farklı boyutlarda imal edilen alçıpan vidalar arasında matkap uçlu olan modeller öne çıkmaktadır. Matkap kullanarak çeşitli dekorasyon işlemleri yapacaksanız evinizde büyük çaplı tadilat ortamı olmadan aradığınız çözümlere ulaşabilirsiniz. Bu bakımdan matkap uçlu alçıpan vida kullanımı dekorasyon işlemlerinde oldukça popülerdir. Birinci sınıf kalitedeki malzemeden üretilen alçıpan vidalarla kitaplık ve benzeri mobilyaları duvara sabitleme konusunda problem yaşamazsınız.

Dekorasyonda Kullanılan Trapez ve Panel Vida

Ev ve ofis dekorasyonunda trapez kullanımı da oldukça yaygındır. Trapez adı verilen parçalar sayesinde mobilyaların dekorasyonda ön plana çıkması sağlanabilir. Evinizde yenilikçi ve modern bir görünüm yaratmak istediğinizde gerekli olan tüm hırdavat ekipmanlarına sadece tek tıkla ulaşmak için doğru yerdesiniz. Baktın Aldın firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde yer alan alçıpan ve panel vidalar, tadilat ortamı yaratmadan mobilyam montajı yapmanızı sağlar. Tavana veya duvara sabitlenmesi gereken mobilyaları kullanışlı bir hale getirmek için montaj sırasında kaliteli hırdavat ekipmanları tercih edilmelidir. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren firmamızda her zaman uygun fiyatlı ve kaliteli hırdavat ekipmanları satışa sunulmaktadır.

Tirajlı Demir ve Ahşap Kapı Kilitleri

Hırdavatçılarda çok satan ahşap kapı kilitleri, evinizde güvenli ve kaliteli bir yaşam alan oluşturmak istediğinizde seçebileceğiniz ekipmanlardır. Tirajlı demir kapı kilitleri de kullanışlı olduğu için özellikle son yıllarda tercih edilmektedir. Kapı kilidinin uzun yıllar boyunca deforme olmadan kullanılabilmesi için mutlaka birinci sınıf kalitedeki malzemeden üretilmiş olması gerekir. Başka bir yerde kolay kolay bulamayacağınız fiyatlarla en sağlam kapı kilitlerini firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde bulabilirsiniz. Kullanışlı ve kaliteli ürünler sayesinde evde yapmak istediğiniz dekorasyon çözümlerinde daha profesyonel sonuçlara ulaşabilirsiniz. Demir ve ahşap kapılarda kullanılan tirajlı kapı kilitleri pratik bir şekilde monte edilebilir. Kapıları dekoratif ve kullanışlı hale getirmek için bu tür kaliteli malzemeden üretilmiş ekipmanlara ihtiyaç vardır.

Pulbaşlı Vida Kutusu Fiyatları

Pulbaşlı vida satın almak istediğinizde kutuya göre en uygun fiyatlı çözümlere ulaşmak için firmamızı seçebilirsiniz. Pulbaşlı vida, çeşitli aksesuarların duvara veya tavana monte edilmesinde kullanılan hırdavat ürünleri arasında yer alır. Hırdavat ihtiyaçlarınızda aradığınız tüm kaliteli ürünlere en uygun fiyatlarla ulaşmak imkanı sunan firmamızı gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz. Kutu halinde satışa sunulan pulbaşlı vida, Baktın Aldın firmamızda çok satan hırdavat ürünlerindendir. Bu vidalar sayesinde hayallerinizdeki dekorasyon fikirlerini tam da istediğiniz gibi hayata geçirme fırsatı elde edebilirsiniz. Vidaların üretiminde kullanılan malzemelerin kalitesi ne kadar yüksekse dekorasyon sonuçları da o kadar kaliteli ve uzun kullanım ömrüne sahip olacaktır.

En Uygun Fiyatlı Hırdavat Aksesuarları

Hırdavatçılarda aradığınız fakat bulamadığınız aksesuarları daha uygun fiyatlarla satın almak için firmamızı seçmeniz yeterlidir. Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerimize kaliteli ve uygun fiyatlı hırdavat ürünlerinin satışına devam etmekteyiz. Vidalar ve somunlar başta olmak üzere tüm hırdavat aksesuarlarının imalatında kaliteli materyaller kullanılmaktadır. Dolayısıyla bu hırdavat ürünleri ile yapmış olduğunuz montaj işlemlerinde uzun yıllar boyunca deforme olmadan kaliteli sonuç alabilirsiniz. Bütçenizi yormayan fiyatlara hırdavat aksesuarları arasında aradığınız modellere ulaşmak için Baktın Aldın firmamızın geniş ürün yelpazesine göz atmanız yeterlidir. Hırdavat aksesuarlarının her birinde indirim kampanyaları devam etmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR